Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestská polícia je pripravená zabezpečiť bezproblémový priebeh Národného behu Devín-Bratislava

Dátum: 08.04.2016
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestská polícia je pripravená zabezpečiť bezproblémový priebeh Národného behu Devín-Bratislava
Na nedeľu 10. apríla sme vyčlenili približne 20 policajtov. Ich úlohou bude dohliadať na poriadok v blízkosti trate, bezpečnosť účastníkov ako aj divákov či návštevníkov mesta.
Mestská polícia je pripravená zabezpečiť bezproblémový priebeh Národného behu Devín-Bratislava. Na nedeľu 10. apríla sme vyčlenili približne 20 policajtov.
 
Ich úlohou bude dohliadať na poriadok v blízkosti trate, bezpečnosť účastníkov ako aj divákov či návštevníkov mesta.

V prípade potreby sme schopní operatívne nasadiť vyšší počet policajtov. Spolu s Krajským riaditeľstvo policajného zboru sme pripravili konkrétne opatrenia tak, aby bol v čo najmenšej miere obmedzený bežný život v Bratislave. Zároveň však, aby sme zabezpečili poriadok v meste a ochranu života, zdravia a majetku občanov.

Upozorňujeme Bratislavčanov ako aj návštevníkov mesta na dopravné obmedzenia súvisiace so športovou udalosťou. V nedeľu, 10. apríla v čase od 08:00 do cca 11:00 hod. bude obmedzená doprava na Devínskej ceste v smere z mesta a Kremeľská ulica a Devínska cesta v smere od Devína.  Od 08:00 hod. bude zastavená doprava na ceste z Devínskej Novej Vsi. V čase od 09:30 hod. do cca. 11:00 hod. budú uzatvorené obslužné komunikácie v obci Devín. V čase od 09:45 hod. do cca 11:30 hod. bude uzatvorený pravý jazdný pruh na Botanickej ulici v smere do centra a Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu.  Úsek  Most SNP-Šafárikovo námestie bude uzatvorený v čase od 08:00 hod. do 13:00 hod. Vajanského nábrežie bude uzatvorené v čase od 09:45 hod. do 13:00 hod. Vodiči budú o dopravných obmedzeniach informovaní dopravným značením.  

 
Kontakt: Mgr. Ľubomíra Miklovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 8.4.2016 / 8.4.2016

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.