Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Posilňujeme hliadky mestskej polície na vychádzkových miestach Bratislavčanov

Dátum: 07.04.2016
Autor: Mestská polícia Bratislava
Posilňujeme hliadky mestskej polície na vychádzkových miestach Bratislavčanov

Podľa našich možností budeme tam, kde nás potrebujú. Chceme tak priniesť viac poriadku, bezpečnosti a spokojnosti občanov.“

Náčelník mestskej polície Peter Krajíček rozhodol o posilnení hliadok v okolí Železnej studienky a Koliby. Dôvodom je zvyšujúci sa počet návštevníkov týchto lokalít. Náčelník mestskej polície Peter Krajíček: „Sme tu pre Bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta. Podľa našich možností budeme tam, kde nás potrebujú. Chceme tak priniesť viac poriadku, bezpečnosti a spokojnosti občanov.“
 
Vzhľadom na pribúdajúce slnečné dni budú najmä počas víkendov a dní pracovného pokoja   v lokalitách  Železná studienka a Koliba  vykonávať službu hliadky mestskej polície. Príslušníci mestskej polície budú dohliadať najmä na poriadok a bezpečnosť návštevníkov.

Z dôvodu zabezpečenia plynulej dopravy  budú policajti v prípade naplnenia parkovísk pri Železnej studienke  odkláňať vozidlá už na kruhovom objazde na Ceste na Červený most na okolité parkoviská.  Žiadame motoristov, aby dodržiavali pokyny polície. Na Železnej studienke budú príslušníci mestskej polície dohliadať aj na dodržiavanie zákazu vjazdu vozidiel na ulicu Cesta mládeže. Príslušníci jazdnej polície budú na koňoch dohliadať na poriadok a bezpečnosť návštevníkov v okolí Partizánskej lúky. Kontrolovať budú aj dodržiavanie predpisov zo strany cyklistov. Ich úlohou bude tiež dohliadať, či majitelia psov vedú svoje psy na vôdzke.  

Počas víkendov posilníme hliadky aj na Kolibe. Okrem dohľadu nad poriadkom a bezpečnosťou budú príslušníci mestskej polície regulovať dopravu na ulici Cesta na Kamzík.

Mestská polícia odporúča občanom, aby  využili na dopravu do okolia Železnej studienky a Koliby mestskú hromadnú dopravu. V prípade, že využijú svoje vozidlo, odporúčame zvážiť parkovanie na okolitých parkoviskách, nie len na Železnej studienke. 

 
Kontakt: Mgr. Ľubomíra Miklovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 7.4.2016 / 7.4.2016
 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.