Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zásahy hliadok MsP v 15. týždni 2006

Dátum: 04.07.2008
Autor: Mestská polícia Bratislava
Zásahy hliadok MsP v 15. týždni 2006

Prečítajte si viac informácií o udalostiach, ktoré v uplynulom týždni preverovali hliadky Mestskej polície. 

Zásahy hliadok MsP v týždni od 10. apríla do 16. apríla 2006

Prvenstvo patrilo opäť Námestiu SNP

Počas predchádzajúceho týždňa zaznamenali bratislavskí mestskí policajti 1626 udalostí. V 142 prípadoch preverovali informácie od občanov poukazujúce na páchanie protispoločenskej činnosti, po overení hliadkami priamo na mieste sa ale tieto prípady ukázali neopodstatnenými.

Opodstatnenými bolo ale na druhej strane 602 previnení vodičov voči pravidlám bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, ako aj 100 prípadov neoprávneného zaparkovania na vyhradených parkovacích miestach. Do štatistiky sa dostalo aj 64 priestupkov proti verejnému poriadku, majitelia psov nerešpektovaním príslušných všeobecne záväzných nariadení doplnili priestupkovosť v hlavnom meste o 55 nových zistení.

Čistota a poriadok bola ľahostajná pre 160 priestupcov, zásady ambulantného predaja porušilo 31 tiežpredajcov. Trávnaté plochy si na parkoviská premenilo 104 motoristov. V zóne s dopravným obmedzením sa stalo 116 priestupkov a v pešej zóne 46.

S konzumáciou alkoholických nápojov na verejných priestranstvách si ťažkú hlavu nerobilo 114 vyznávačov chuti lacného vína, žobráci dali o sebe vedieť 34 krát.

Najviac priestupkov sa v priebehu týždňa stalo na Námestí SNP a to 72. Štatistika mestskej polície ďalej prezrádza, že jednotlivé hliadky použili v 306 prípadoch na vozidlá parkujúce v zákazoch blokovacie zariadenia a 194 motoristov si z dôvodov odtiahnutia motorového vozidla tieto našla na parkoviskách odťahovacích služieb.

 

       

 

 

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.7.2008 / 4.7.2008

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.