Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zásahy hliadok MsP v 32. týždni 2020

Dátum: 12.08.2020
Autor: Mestská polícia Bratislava
Zásahy hliadok MsP v 32. týždni 2020

.

V týždni od 3. augusta do 9. augusta 2020 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 1719 udalostí. Medzi nimi bolo aj 366 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 1135. Mestská polícia v 2 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi RZP,  s príslušníkmi HaZZ v 2 prípadoch  a v 4 prípadoch so Slobodou zvierat.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 26 ľuďom, v 34 prípadoch sa ľudia dopustili priestupku proti verejnému poriadku, požívanie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách zistili v 23 prípadoch. Záverečné hodiny a prevádzkové časy nedodržali v 8 prevádzkach, nepovolené exteriérové sedenie bolo zistené v 1 podniku.  Obťažovanie osôb evidujeme v 1 prípade a rovnako 1 prípad bol zaevidovaný ako nepovolená pouličná aktivita.

Neporiadok okolo kontajnerov a ich stojísk bolo zistené v 13 prípadoch. 27 prípadov bolo zaznamenaných v prírode, kde ľudia porušili zákon o lesoch.

Na príslušné úrady bolo nahlásených až 16 vrakov motorových vozidiel a 7 prípadov poškodenia dopravného značenia.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené v celkom 584 prípadoch a  46 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov mestskí policajti riešili na Páričkovej ulici, odkiaľ evidujeme celkom 65 priestupkov.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.