Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zásahy hliadok MsP v 14. týždni 2020

Dátum: 09.04.2020
Autor: Mestská polícia Bratislava
Zásahy hliadok MsP v 14. týždni 2020

.

V týždni od 30. marca do 5. apríla preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 605 udalostí. Medzi nimi bolo aj 348 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 156. Mestská polícia v 3 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci a v 6 prípadoch so Slobodou zvierat.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 4 ľuďom, v 6 prípadoch sa ľudia dopustili priestupku proti verejnému poriadku, 5 priestupkov na úseku podnikania.  V 7 prípadoch mestskí policajti zistili a riešili ľudí, ktorí požívali alkoholické nápoje na verejných priestranstvách a v 4 prípadoch zistili a riešili tých, ktorí porušili zákon na o ochrane nefajčiarov tým, že fajčili na zastávkach MHD. Nepovolené skládky sme zaznamenali v 2 prípadoch.

 V 3 prípadoch sme zaznamenali poškodenie dopravného značenia, o tej skutočnosti sme informovali príslušné úrady.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 68 prípadoch a  29 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov  mestskí policajti riešili  na Františkánskom námestí, odkiaľ evidujeme 11 priestupkov.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.