Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Nepoučiteľný Košičan

Posprejovaná dodávka
Spolupráca s občanmi prináša svoje ovocie. Dôkazom toho je aj dnešný ranný telefonát na číslo mestskej polície 159 v Bratislave.
 

 
 

Občania nám nahlásili vyčíňanie vtedy ešte neznámeho páchateľa, ktorý na Mariánskej ulici sprejom poškodil zaparkovanú modrú dodávku Citroen. Mestskí policajti podozrivého muža na mieste zadržali a z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu poškodzovania cudzej veci na miesto privolali hliadku Policajného zboru. Ešte pred príchodom policajnej hliadky sa tento muž mestským policajtom k poškodeniu zaparkovanej dodávky priznal a ako uviedol, za podobné konanie bol začiatkom tohto mesiaca už podmienečne odsúdený. 26-ročný Košičan bol následne predvedený na príslušné policajné oddelenie.

„V tomto roku je to už tretí prípad, kedy naše hliadky zadržali sprejerov v bratislavských uliciach,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. „V boji proti sprejerom nepoľavíme a je len na príslušných súdoch, aby ich konanie spravodlivo trestali. Nie je predsa možné, aby títo svojim konaním ničili nielen súkromný majetok, ale aj majetok nášho hlavného mesta“.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 6.4.2017 / 6.4.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti