Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Na štadión radšej autobusom

Parkovanie v okolí ZŠ
Bratislavčania bývajúci v okolí Zimného štadióna Ondreja Nepelu v čase konania športových, ale aj kultúrnych podujatí na štadióne to nemajú ľahké. Pre viacerých motorizovaných návštevníkov akoby dopravné predpisy neplatili a pri zaparkovaní svojich vozidiel ohľad na iných neberú.
 

 
 

Nie inak tomu bolo aj v utorok večer, kedy bratislavský Slovan čakal dôležitý zápas na ceste do play-off KHL.

Slovanisti síce nad súperom zvíťazili až v predĺžení a samostatných nájazdoch, no radosť z výhry určite nemali fanúšikovia, ktorí po zápase prišli k svojim vozidlám. Čakali ich tu totiž pozdravy od mestskej polície.

„Naše hliadky v okolí Zimného štadióna zistili až 26 dopravných priestupkov. Tieto sa týkali nepovoleného státia v zóne s dopravným obmedzením, zákazov zastavenia, ale aj bránenia vo vjazde,“ povedal vrchný komisár JUDr. Rudolf Pisch, zástupca náčelníka bratislavskej mestskej polície. „Zistené priestupky boli riešené na mieste v blokovom konaní, ale aj oznámeniami na príslušné dopravné inšpektoráty“.

To, že s parkovaním motorových vozidiel v okolí štadióna je problém vie aj mestská polícia. Návštevníkom preto odporúčame využívať na návštevu týchto podujatí prostriedky mestskej hromadnej dopravy. 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 1.2.2017 / 1.2.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti