Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Modré schránky dôvery

V niektorých bratislavských mestských častiach sú občanom k dispozícii modro-biele schránky dôvery. Tie sú umiestnené na budovách miestnych úradov, ale aj budovách Okrskových staníc Mestskej polície. Do nich môžu občania vhodiť, hoci aj anonymne, svoje názory alebo podnety týkajúce sa činnosti mestskej polície, prípadne návrhy, ako zlepšiť jej prácu.
 

 
 

Schránky dôvery denno-denne vydávajú svedectvo o narušovaní verejného poriadku, o problémoch v doprave, či páchaní kriminálnych činov. V prípade nálezu možno do nich vhodiť aj nájdené osobné doklady, kľúče, bankové karty a podobne. Schránky dôvery slúžia aj na príjem informácií, o ktorých sa občania domnievajú, že by ich mestská polícia mala vedieť.

 

Modro-biele schránky dôvery Mestskej polície nájdete na budovách Miestnych úradov Ružinov, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Vajnory, Lamač, Záhorská Bystrica, Dúbravka a Karlova Ves. V Devíne a Devínskej Novej Vsi podnety týkajúce sa činnosti Mestskej polície môžu občania vhadzovať do schránok patriacim týmto dvom miestnym úradom. Schránky dôvery sú umiestnené aj na budove veliteľstva MsP na Gunduličovej ulici, ako aj na budove Okrskovej stanice MsP v Petržalke na Haanovej ulici. Vyberané sú denne a podnetom, ktoré v nich nachádzame, je venovaná patričná pozornosť.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19.6.2008 / 19.6.2008

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa