Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Mestskí policajti vykonali špeciálnu kontrolu

Úsilie mestských policajtov dodržiavať čistotu a verejný poriadok ako aj eliminovať a predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností si mali možnosť všimnúť Bratislavčania vo všetkých mestských častiach na území štvrtého bratislavského okresu.
SP
 

 
 

V rámci včera vykonanej špeciálnej kontroly sa policajti Expozitúry Bratislavy IV zamerali na dodržiavanie všeobecne záväzných nariadení upravujúcich podmienky držania psov, dodržiavanie zákona o nefajčiaroch, kontrolu TAXI, čistotu a poriadok, BUS pruhy. Ich pozornosti neunikli ani vraky vozidiel, nepovolené skládky, či nepovolené zaberanie verejného priestranstva.

Výsledok - policajti vyriešili priamo na mieste celkom 7 vodičov vozidiel za neoprávnenú jazdu cez BUS pruhy v mestskej časti Lamač, 3 fajčiarov na zastávkach MHD v Lamači a Devínskej Novej Vsi za porušenie zákona o ochrane nefajčiarov a 1 predajcu v Dúbravke za nepovolený ambulantný predaj.

Na príslušné úrady zaslali oznámenia v prípade zistenia 1 vraku vozidla na Gbelskej ulici v Záhorskej Bystrici, celkom 3 nepovolených skládok a 1 nepovoleného umiestnenia toaliet na Studenohorskej ulici v Lamači.

Z kontroly vyšli vzorne, bez porušenia legislatívnych predpisov, skontrolovaní psíčkari a taxikári. Včera bez zistených porušení policajti ukončili aj kontroly detských ihrísk, areály škôl a materských škôlok. V tomto smere nás teší, že na istom úseku naše kontroly plnia preventívny účel. MsP hl. mesta SR Bratislavy bude v obdobných kontrolách pokračovať aj naďalej.


 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 21.3.2019 / 21.3.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti