Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Mestskí policajti sa dnes zamerali na kontrolu problémových lokalít v Novom Meste

Nelegálna skládka
Mestskí policajti dnes vykonali špeciálnu kontrolu problémových lokalít v Novom Meste. Zamerali sme sa na miesta, kde sa vo zvýšenej miere zdržiavajú neprispôsobivé osoby.
 

 
 

Kontrolovali sme dodržiavanie čistoty a poriadku na verejnosti a zákazu požívania alkoholu na verejnosti najmä na Račianskom mýte. Preverili sme viacero osôb, zistili sme osem priestupkov, všetky osoby, ktoré znečisťovali verejný priestor, sme vykázali.

Kontrolovali sme tiež viaceré lokality, kde vo výraznej miere dochádza k porušovaniu zákona o cestnej premávke, najmä k zákazu státia. Intenzívnejšie sme kontrolovali situáciu najmä na Kramároch. Reagovali sme tak na podnety občanov. Mestskí policajti zaevidovali šesť priestupkov súvisiace s porušením zákona o cestnej premávke. 

Počas špeciálnej kontroly sme opätovne vykonali aj dohľad nad taxi službami. Nezistili sme žiadne porušenie predpisov zo strany taxi služieb.

Zamerali sme sa tiež na kontrolu dodržiavania zákazu voľného pohybu psa a zákazu vstupu so psom. Kontrolovali sme tiež, či je pes zapísaný v evidencii. Opätovne sme tak reagovali na podnety od občanov, nezistili sme žiadne porušenie predpisov.

Na dvojhodinovej špeciálnej kontrole sa zúčastnilo 16 príslušníkov mestskej polície.

 
Kontakt: Mgr. Ľubomíra Miklovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 15.6.2016 / 15.6.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti