Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Mestská polícia na Kuchajde

Prírodné kúpalisko Kuchajda, miesto vyhľadávané na šport, relax, kúpanie. Cez to všetko aj tu platia isté pravidlá, ktoré treba dodržiavať. Ako ich návštevníci dodržiavajú a čo všetko by mali návštevníci pred vstupom vedieť?
kuchajda20
 

 
 

V prírodnom areáli Kuchajda je platným všeobecným záväzným nariadením MČ Bratislava – Nové Mesto okrem iného zakázané vodiť, vpúšťať a vnášať psov a iné zvieratá, znečisťovať areál a vodnú plochu, či zdržať sa akéhokoľvek konania a činnosti, ktorá obmedzuje ostatných návštevníkov areálu. Každý jeden návštevník by si mal pred vstupom vo vlastnom záujme všímať informačné, oznamovacie, či zákazové tabule.

A čo teda mestskí policajti na tomto mieste zistili? Na Kuchajde za prvých sedem prázdninových týždňov 2020 preverovali celkom 56 udalostí. Z celkového počtu sa len nízke percento preverovaných udalostí ukázalo ako neopodstatnených. Mestskí policajti tu riešili celkom 40 cyklistov, ktorí vedome, alebo nevedome nerešpektovali zákaz bicyklovania sa v areáli, 5 psíčkarov aj so svojimi štvornohými  „miláčikmi“, 5 prípadov požívania alkoholických nápojov na miestach, kde to tam nie je povolené a 1 prípad znečisťovania verejného poriadku.

Jedna dobre mienená rada na záver, slušnosť a rešpekt zaručí nerušenú náladu.:-)

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 20.8.2020 / 20.8.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti