Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy chce cestou častých opakovaných kontrol zabezpečiť Bratislavčanom a návštevníkom čistejšiu a bezpečnú Bratislavu

Policajti Expozitúry Bratislavy IV vykonali včera na území štvrtého bratislavského okresu špeciálnu kontrolu. Tá sa dotkla vopred vytypovaných lokalít v niektorých mestských častiach spomínaného okresu. Jej cieľom bolo eliminovať, predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností, ako aj kontroly dodržiavania čistoty a poriadku v mestských častiach Karlova Ves, Dúbravka, Lamač a Devínska Nová Ves.
BA4
 

 
 

Výsledkom kontroly bolo zistenie, že na Segnerovej ulici v Karlovej Vsi došlo zo strany majiteľa psa k porušeniu všeobecne záväzného naradenia o podmienkach držania psov a povinnosti majiteľov psov. Zákon o ochrane nefajčiarov porušili fajčiari, ktorých mestskí policajti prichytili so zapálenou gigaretou na zastávkach mestskej hromadnej dopravy na Ul. Jána Jonáša v Devínskej Novej Vsi a na Ulici pri Hrubej Lúke v Dúbravke. Na Repašského ulici v Dúbravke bola čistota a poriadok ľahostajná jednému človeku, mestskí policajti ho vyriešili v súlade so zákonom priamo na mieste. Na príslušný miestny úrad zaslali oznámenie o zistení nepovolenej skládky na Ulici 1. mája v Devínskej Novej Vsi. Oznámenie na príslušné úrady bolo zaslané aj v prípade zistenia celkom troch vrakov vozidiel na Lysákovej ulici v Dúbravke a Opletalovej ulici a Ulici 1. mája v Devínskej Novej Vsi. Požívanie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách preukázali občanovi v jednom prípade.

V obdobných kontrolách bude MsP pokračovať aj naďalej. Veríme, že Bratislavčanom na meste záleží a preto naše úsilie pri vykonávaní kontrol na tomto úseku ocenia.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.3.2019 / 14.3.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti