Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Medzinárodný deň detí s mestskou políciou

Dopravná výchova na školách
Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravili mestskí policajti v Bratislave pre tých najmenších viacero zaujímavých podujatí.
 

 
 

Boli to napríklad dopravné výchovy pomocou zmodernizovaného detského dopravného ihriska, kde policajti deti učili k tomu, ako sa správne a najmä bezpečne správať v cestnej premávke. Vysvetlili im, že na priechodoch pre chodcov je potrebné byť nanajvýš opatrní a na vozovku vstupovať len v čase, kedy autá zastavia a umožnia chodcom prejsť na druhú stranu.

Nielen dopravnými aktivitami  spestrila mestská polícia tento deň pre deti. V školách to boli aj policajní psovodi a na Partizánskej lúke si mohli tí najmenší pohladiť aj služobného policajného koňa.

„Hoci Medzinárodný deň detí pripadá na dnešný deň, v našich aktivitách pre školákov budeme pokračovať aj v nastávajúcich dňoch a aj počas víkendu. Už zajtra navštívime s dopravným ihriskom materskú školu na Kaméliovej, v sobotu popoludní budeme radiť malým cyklistom v Sade Janka Kráľa a jazdecká polícia sa predstaví v Devínskej Novej Vsi,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner a zároveň dodal, že preventívne mestská polícia nevykonáva len v tento deň, ale počas celého roka.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 1.6.2017 / 1.6.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti