Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Kontrola problematických miest

Kontrola ambulantného predaja
Čistota a poriadok na verejných priestranstvách, kontrola psíčkarov, fajčenie na zastávkach mestskej hromadnej dopravy, priestupky na úseku dopravy, dodržiavanie pravidiel ambulantného predaja, nepovolená konzumácia alkoholických nápojov na verejných priestranstvách, ale aj kontrola taxikárov.
 

 
 

Na to svoju pozornosť upriamili mestskí policajti v rámci špeciálnej kontroly v mestských častiach Dúbravka, Karlova Ves, Lamač a Devínska Nová Ves.

„V priebehu niekoľkých hodín sme skontrolovali 6 taxikárov, pričom v dvoch prípadoch boli zistené závady. V štyroch prípadoch sme riešili aj nezodpovedných fajčiarov na zastávkach mestskej hromadnej dopravy, dva priestupky sa týkali čistoty a poriadku na verejných priestranstvách a päť priestupkov porušení na úseku bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. Kontrolám „neušli“ ani majitelia psov. Z dvadsiatich kontrol v piatich prípadoch majitelia psov akosi zabudli na povinnosti, ktoré majú pri venčení svojich štvornohých miláčikov na verejných priestranstvách.

Podobná kontrola prebehla aj v Starom Meste. Tu v priebehu necelej hodiny riešili mestskí policajti 16 priestupkov a  tie sa týkali čistoty a poriadku na verejných priestranstvách, ale aj nepovolenej  konzumácie alkoholických nápojov.

        

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.2.2017 / 16.2.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti