Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Kačín patril mestským policajtom

Kačín patril mestským policajtom
Kačín je miestom stretnutí trampov, skautov, ale aj obľúbeným miestom na turistiku, či cyklotúry. V jednu septembrovú sobotu však patril mestským policajtom a ich hosťom.

Uskutočnil sa tu totiž tradičný Deň MsP. Najviac sa zabávali deti. Veď takmer každé dieťa chcelo byť niekedy policajtom, alebo vojakom. Uniformy, zbrane a rešpekt priťahujú mnohých doteraz. V tento deň však mohli spoznať neúprosných mestských strážcov zákona aj z úplne inej stránky. Policajti pripravili pre ne množstvo súťaží so zaujímavými cenami. Šarvanci sa raz trápili pri skokoch vo vreci, potom si zase trénovali svoju presnosť v hode šípkami do terča. Tí odvážnejší si mohli vyskúšať šikovnosť chôdze na chodúľoch. K príjemnému dňu prispela aj bratislavská Zoologická záhrada, ktorá zapožičala zvieratká. Deti mohli obdivovať fretku, líšku i medvedíka čistotného. Využili aj možnosť pohladkať si cvičenú sovu. Ale bezpochyby najviac ich lákala prítulná opička, ktorá síce sedela na rukách svojej opatrovateľky, ale dala sa pohladkať.
Zatiaľ, čo sa deti zabávali a hrali, "dospeláci" naháňali futbalovú loptu. Konal sa tu totiž aj tradičný futbalový turnaj o putovný Pohár náčelníčky MsP. Zálusk naň mali všetci, jednotlivé zápasy ale rozhodli o tom, že o túto trofej sa budú starať mestskí policajti zo Starého Mesta.

 
 
 
 

Kontext

Umiestnenie: Galérie > Kačín patril mestským policajtom

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa