Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > O nás > Pracovné príležitosti

 

Chcete sa stať našim cyklistom?

Záleží Vám na tom, aby sa ľudia vo Vašom okolí cítili bezpečne? Ste spoľahliví a v rozhodovaní samostatní? Komunikujete s ľuďmi zdvorilo, s porozumením? Sami dodržiavate zásady občianskeho spolunažívania? Ak ste odpovedali na otázky kladne a chcete sa vo svojom živote spolupodieľať na dodržiavaní zákonov a prehlbovať si svoje znalosti, pridajte sa k nám! Ponúkame Vám stabilný príjem a zamestnanie.
 

 
 

U nás ponúkame pracovné príležitosti na expozitúrach mestskej polície Bratislava I. až V, kde sa môžete uplatniť aj ako cyklohliadka mestskej polície. Budúcich príslušníkov mestskej polície radi privítame aj v novozriadených kolektívoch zabezpečovacej stanice, zásahovej jednotky, ako aj útvare dopravy a parkovania.

Od uchádzača o prácu príslušníka MsP požadujeme bezúhonnosť, ukončené minimálne úplne stredné vzdelanie s maturitou alebo policajné vzdelanie, vek minimálne 21rokov, telesnú a duševnú spôsobilosť. K stabilnému platu ponúkame viaceré benefity (13- a 14.plat, príspevky na bývanie, stravné lístky, bezplatnú MHD v Bratislave, možnosť ubytovania vo vlastných ubytovacích zariadeniach, voľné vstupenky do vybraných športových zariadení a ďalšie benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy). Pracovný pomer nevylučuje vykonávanie inej zárobkovej činnosti alebo podnikateľskej činnosti , pokiaľ nie je v konflikte záujmov, resp. nie je v rozpore s dobrými mravmi. 

Ako na to?
Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si uchádzač o prácu príslušníka Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy môže prevziať osobne na vnútorno-organizačnom odbore Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy so sídlom na Gunduličovej ulici č.10, 811 05 Bratislava, prípadne bližšie informácie poskytne personalistka MsP na telefónnom čísle: +421 2 599 806 55.

 
Kontakt: Jozefína Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.3.2018 / 10.7.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti