Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície > Kamerový systém Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy

 

Vďaka rýchlej reakcií mestských policajtov sa predišlo väčším škodám na majetku

Mestskí policajti Expozitúry Bratislava II dnes krátko po polnoci počas výkonu služby v okolí Pentagonu na Stavbárskej ulici v Bratislave spozorovali požiar jednej z troch tam umiestnených podzemných smetných nádob.
požiar
 

 
 

Z uvedeného dôvodu ihneď kontaktovali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru SR, ako aj majiteľa osobného motorového vozidla, ktoré sa v tom čase nachádzalo v blízkosti ohňom ohrozeného miesta. Požiar hasiči lokalizovali, majiteľ požiarom ohrozeného vozidla ho stihol v krátkom čase preparkovať. Vec si prevzal k ďalšiemu konaniu PZ.

S obdobným prípadom sa stretli aj mestskí policajti z Expozitúry Bratislava IV. Na základe oznamu, prijatého prostredníctvom linky 159, išli preveriť situáciu na Agátovej ulici v Dúbravke, kde sa mal podľa slov oznamovateľa šíriť dym z jednej z chatiek v záhradkárskej oblasti. Mestskí policajti po príchode na miesto spozorovali, že chatku zachvátili plamene, preto ihneď privolali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, ktorí požiar uhasili. Do času uhasenia požiaru poskytli hasičom súčinnosť, pričom dohliadali predovšetkým na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky v okolí miesta požiaru.


 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 23.1.2019 / 23.1.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Prihlásiť sa