Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície > Vozidlá s novým označením

 

Silvester v centre mesta bez mimoriadnych udalostí

Rozlúčka so starým rokom a vítanie toho nového v centre hlavného mesta prebehla bez rušivých momentov. Službukonajúci mestskí policajti síce riešili niekoľko prípadov obťažovania ľudí zo strany neprispôsobivých občanov, tieto ale dobrú náladu zábavychtivých ľuďom nepokazili.
ohňostroj
 

 
 

V dobrom budú na silvestrovskú noc spomínať aj dvaja Bratislavčania. Tí sa už možno aj rozlúčili so svojimi mobilnými telefónmi, ktoré v centre mesta stratili. Dlho bez spojenia so svetom ale nezostali. Prístroje našli mestskí policajti, ktorí ich vzápätí pôvodným majiteľom aj odovzdali.

Ani tohtoročná zábava pod holým nebom sa nezaobišla bez rôznych poranení. Po telefonáte z mestskej polície zasahovali pracovníci rýchlej zdravotnej pomoci na Hviezdoslavovom námestí. Ich pomoc potreboval 30-ročný cudzinec s poraneniami hlavy.

Pokiaľ ide o používanie zábavnej pyrotechniky, jej zákaz na území hlavného mesta aj počas uplynulej noci mnohí ľudia ignorovali. Mestskí policajti v rámci celého mesta preverovali 122 takýchto oznamov. Najviac hlásení o jej používaní prijali operační pracovníci mestskej polície z okresu Bratislava 2. Pokuta za používanie zábavnej pyrotechniky je až 33 eur. Táto silvestrujúcim môže znepríjemniť posledný deň v roku a túto policajné hliadky neváhajú uložiť za nedodržanie všeobecne záväzného nariadenia v hlavnom meste.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 1.1.2019 / 1.1.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa